Gyermeknapi horgászverseny

Gyermeknapi horgászverseny

Az Algyői Természetvédelmi Horgászegyesület 2016. május 22-én rendezte meg a gyerekek számára a régóta várt horgászversenyt. A szabályok tisztázása után elkezdődött a horgászat. Mindenki izgatottan várt a nagy fogásra, de ez nem mindenkinek sikerült. Mészáros Gyuri 1860 grammos pontyot fogott ki a tóból. A rendezők vendégül láttak bennünket, szendvicset és üdítőt kínáltak. A horgászás 11 óráig tartott, utána megmérték a kifogott halak tömegét. Izgatottan vártuk az eredményhirdetést. A fiúknál I. lett Mészáros György, II. Virág Zétény, III. Bakos Attila és IV. Kéri Dominik; a lányok közül Mészáros Kitti volt a legügyesebb. Értékes jutalmakkal díjazták a helyezetteket, de mindenki kapott emléklapot és egy sportszeletet is. A csodálatos tavaszi időben, szép környezetben, családias hangulatban nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük Karasz Béla, Dudás Zsolt, Tóth István szervezőknek és az Algyői Természetvédelmi Horgászegyesületnek a szívélyes fogadtatást.

 

Mészáros Kitti, Igaz Nikolett és Molnár Zita 6.a osztályos tanulók