Kedves tanulóink, tavaly ballagott tanulóink, leendő elsős tanulóink! Kedves szülők, rokonok!

Közhírré tétetik, hogy óriási szeretettel meghívunk Benneteket az I. Tanévzáró Családi Napra, amely az iskola területén kerül megrendezésre 2024. 06.15.-én (szombaton) 9:00 órától. A részletesebb információkat megtaláljátok a megosztott plakátokon! A
A főzőversenyre az alábbi Google-űrlap link kitöltésével tudtok jelentkezni.

A főzőverseny nyertes csapata delegálhatja október 24-én a békéscsabai kolbásztöltő fesztiválra az iskola tanulóinak csapatát, akikkel az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola kolbászát készítjük el.

A főzőverseny részletei:

Az osztályközösségeink szülői munkaközösségei (vagy azok egy része) által főzött gulyáslevesek közül keressük azt az egyet, amelynek a világon sincsen párja. Ehhez a csapatok számára 5 kg sertéshúst, illetve csapatonként 2-2 asztalt és székeket biztosítunk. A nevezettek kreativitását semmilyen egyéb megkötéssel nem szeretnénk korlátozni, ezért kérjük a csapatokat, hogy minden más alapanyagot, eszközt (tüzelőanyag, tűzvédelmi eszközök, vágódeszka, kés, kóstolókanál, fűszerek, zöldségek, jó kedv, 3 fő zsűri számára való tálalás eszközei, …) saját maguk számára biztosítsanak.  A főzésben részt vevő osztályok számára az osztályközösség feladata biztosítani az ételek helyszínen való elfogyasztásának eszközeit (kanál, tányér). Várjuk a nevezéseket az űrlap link kitöltésével.

Nevezési határidő: 2024.06.07 (Péntek)

Bízunk benne, hogy egy tartalmas és jó hangulatú szombati napot tölthetünk el közösen az utolsó tanítási hetet megelőzően!