Diákigazolvány

Tájékoztatás diákigazolvány helyett kiállított igazolásról

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017. november 01-től kizárólag az 1.sz mellékletben látható ideiglenes igazolás használható a diákigazolvány helyett.( pl. utazási kedvezmény igénybevételéhez)

Amennyiben gyermeke részére korábban kért ideiglenes igazolást (2.sz. melléklet) és annak érvényessége 2017. október 31-e utáni dátumra esik, új igazolást kell igényelnie az iskola titkárságán. Az új igazolás kiállítása nem automatikusan történik.

Az iskola az új diákigazolvány igénylési rendszerben csak akkor tud ideiglenes igazolást kiállítani, ha a tanuló vagy a szülő bejelentette a diákigazolvány kiállításának igényét és az rögzítésre került. A bejelentést a Kormányablaknál készíttetett NEK adatlap (diákigazolvány igényléshez) bemutatásával lehet megtenni.

Algyő, 2017. október 4.

Iskolavezetés